Už mě to ale vážně štve!

7. února 2016 v 22:00 | Kačka
Akné...to je to, co mi aktuálně žere dobrou náladu! A žere mi ji už asi 4 roky!
Nemluvím o nějakých pitomých pár pupíncích..za ty bych byla happy...ale mluvím o takovém tom o dost více rozšířenějším a bolavém typu akné...
Nic nedokáže srazit sebevědomí jako tohle... Ačkoli mám úžasného přítele, který mi ho neustále zachraňuje, tak už to stejně nezvládám...
Zkoušela jsem první poslední...a hlavně ve sktravě jsem to pořádně upravila...snažila se omezit mléčné výrobky a pšeničné výrobky..jíst mnoho zeleniny a ovoce a hlavně hodně pít, sportovat a + samozřejmě pravidelná hygiena po každém spocení...a co z toho? zcela nic..občas se to zlepší a občas zhorší...nevím na čem to je závislé..vážně nevím..
Každopádně teď, ačkoli stravu i pohyb bych měla mít na jedničku tak se to vůbec nelepší ba možná i mírně horší...proč sakryš??
Už jsem z toho vážně na dně...člověk se rozhlédne okolo sebe a vidí samé krásné holky...a pak se člověk koukne do zrcadla a vidí to, co vidí...pláč už se stal téměř rutinou..zcela minimálně se jednou do měsíce z tohoto naprosto zhroutím...občas to mám v tak děsivém stavu, že to nejde ani zamaskovat a bolí to i bez dotyku na tvář..no v takovou dobu samozřejmě odříkám všem kamarádkám cokoli plánovaného...zkrátka se neskutečně stydím za svůj vzhled. A to ani nemluvím, jak se za to stydím před přítelem.
Lidičky prosím! Nevíte co pomáhá proti akné? :(
Budu vám neskutečně zavázána za jakýkoli tip!
Zhroucená Katuliinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama